Aktualności i wydarzenia

Oficjalne otwarcie BIO-GEN w Łodzi za nami

12 grudnia firma BIO-GEN oficjalnie ogłosiła otwarcie swojej siedziby w Łodzi. Z tej okazji odbyło się uroczyste przyjęcie, które poprowadził Marcin Prokop, a jednym z gości była Prezydent Łodzi - Hanna Zdanowska.

czytaj dalej


BIO-GEN w Łodzi!

W Łodzi 12 grudnia 2018 roku została otwarta nowa siedziba firmy Bio-Gen – jednej z wiodących w kraju firm z branży biotechnologii.

czytaj dalej


BIO-GEN na spotkaniu z serii „Doing Business: Arabia Saudyjska, Kuwejt, Katar”

BIO-GEN ma kilkuletnie, bogate doświadczenie we wprowadzaniu produktów i rozwiązań na kraje Bliskiego Wschodu. Swoją wiedzą związaną z tamtejszymi rynkami dzielił się nasz pracownik - Abdalla Elkhatib.

czytaj dalej


Preparaty bilogiczne BIO-GEN na Litwie

W listopadzie 2018 roku odwiedziliśmy okolice Kowna, gdzie mieliśmy okazję zaobserwować pierwsze pozytywne rezultaty działania mikrobiologicznych preparatów produkcji BIO-GEN.

czytaj dalej


29.992 zł dla schroniska w Korabiewicach!

2 listopada zakończyliśmy akcję "Złotówka dla Korabek", podczas której zbieraliśmy pieniądze dla schroniska w Korabiewicach. Przez 6 tygodni udało się zebrać kwotę 29.992 zł. Dziękujemy!

czytaj dalej


Badamy wodę w Łazienkach Królewskich w Warszawie

Kilka tygodni po wykonaniu ostatniego zabiegu pojawiliśmy się ponownie w Łazienkach, tym razem w celu pobrania prób wody oraz osadu dennego.

czytaj dalej


Koniec gry terenowej „Przyjaciel zwierzaków z Warszawskiego ZOO”

Dziękujemy za uczestnictwo i wspólną zabawę podczas gry terenowej „Przyjaciel zwierzaków z Warszawskiego ZOO”. W treści aktualności znajdziecie Państwo listę 100 nagrodzonych osób.

czytaj dalej


Mistrz siatkówki – GIBA i jabłka z Warki

Legenda światowej siatkówki - Brazylijczyk GIBA miał okazję pojechać w okolice Warki, gdzie odwiedził kilku sadowników i spróbował, jak smakują polskie jabłka.

czytaj dalej


Rekultywacja zbiorników wodnych w Kołobrzegu

W połowie października 2018 roku przeprowadziliśmy aplikację preparatu Remediant na trzech zbiornikach położonych na terenie miasta Kołobrzeg.

czytaj dalej


Kurs hirudoterapii dla lekarzy weterynarii

Miło nam poinformować, że ruszają przygotowania do zorganizowania pierwszego w Polsce kursu hirudoterapii dla lekarzy weterynarii.

czytaj dalej


Badania laboratoryjne i polowe

Informacje o firmie

Jak stosować preparaty Bio-gen?

Rekultywacja zbiorników wodnych


Znajdź nas na: