Aktualności i wydarzenia

BIO-GEN na targach GreenTech w Amsterdamie.

W minionym tygodniu delegacja BIO-GEN wzięła udział w targach GreenTech odbywających się w Amsterdamie. GreenTech jest znaczącym wydarzeniem w branży ogrodniczej, w tym roku przyciągnęło ponad 500 wystawców z całego świata.

czytaj dalej


Mecz Gwiazd Siatkówki BIO-GEN PROCAM Polska All Star Volley za nami!

16 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, którego głównymi partnerami zostały firmy BIO-GEN oraz PROCAM Polska. Mecz siatkówki, który rozegrały między sobą dwa składy złożone z największych światowych gwiazd.

czytaj dalej


Referencje z ZOO Warszawa

Miło nam poinformować, że dostaliśmy referencje z warszawskiego ZOO. Dyrekcja i pracownicy ogrodu zoologicznego docenili nasze rozwiązania w zakresie rekultywacji zbiorników wodnych.

czytaj dalej


Gwiazda siatkówki – GIBA już w Łodzi na zaproszenie BIO-GEN

Słynny Siatkarz, wielokrotny medalista - GIBA zamieszka w Polsce, a dokładniej w Łodzi. Przyleciał na zaproszenie BIO-GEN.

czytaj dalej


BIO-GEN na Dniach Pola PROCAM Polska 2018

Jak co roku firma BIO-GEN bierze aktywny udział w imprezach z serii "Dni pola", które są organizowane przez PROCAM Polska.

czytaj dalej


1 zł dla Fundacji HEROSI

Za każde polubienie profilu firmowego BIO-GEN w dniach 1-16 czerwca 2018 na Facebooku przekazujemy fundacji Herosi kwotę 1 zł. Zapraszamy!

czytaj dalej


Zapraszamy na półfinał Malinowego Faktory 2018!

Zapraszamy 17 czerwca 2018 roku do miejscowości Karczmiska na finał Malinowego Factory 2018! Do Państwa dyspozycji będą eksperci z firmy BIO-GEN.

czytaj dalej


jagodnik.pl: Mikroorganizmy na plantacjach malin letnich i jesiennych

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami przygotowanymi przez portal jagodnik.pl dotyczącymi zastosowania preparatów produkcji BIO-GEN w plantacji maliny.

czytaj dalej


BIO-GEN, PROCAM i All Star Volley organizują wielkie wydarzenie w Łodzi

Największe światowe gwiazdy siatkówki wystąpią w czerwcu w Łodzi. Podczas Meczu Gwiazd będą miały również miejsce wyjątkowe występy artystyczne – w tym pięćsetny koncert w karierze Dawida Kwiatkowskiego! 

czytaj dalej


Praktyczne wyniki zastosowania Biogen REWITAL

Jak Biogen REWITAL działa na system korzeniowy pszenicy? Zapraszamy do obejrzenia zdjęcia.

czytaj dalej


Strona 1 z 1312345...10...Ostatnia »

Badania laboratoryjne i polowe

Informacje o firmie

Jak stosować preparaty Bio-gen?

Rekultywacja zbiorników wodnych


Znajdź nas na: