Aktualności i wydarzenia

Pijawki z Biofarmy BIO-GEN w badaniach kosmicznych

Pijawki mogą okazać się bardzo przydatne podczas podboju kosmosu - to wiemy. Ale jak zniosą nieprzyjazne kosmiczne warunki? Na to pytanie starają się odpowiedzieć naukowcy z Habitatu LUNARES-1.

czytaj dalej


Holenderska przygoda z polskimi bakteriami

Holandia od zawsze kojarzy się z tulipanami. A tulipany lepiej rosną po zastosowaniu preparatów mikrobiologicznych produkcji BIO-GEN.

czytaj dalej


Rekultywacja zbiorników wodnych w Kołobrzegu

Na początku kwietnia przystąpiliśmy do pierwszych zabiegów rekultywacyjnych. Na początek wykonaliśmy aplikację preparatu REMEDIANT w Kołobrzegu.

czytaj dalej


Za nami pierwszy w Polsce kurs hirudoterapii u zwierząt

Marcowy kurs przystawiania zwierzętom pijawek wzbudził ogromne zainteresowanie wśród osób związanych z opieką nad zwierzętami. Przez 3 dni grupa kilkunastu osób pod okiem specjalistów poznawała tajniki terapii pijawkami.

czytaj dalej


BIO-GEN po raz kolejny na targach w Katarze

Obecność na wiosennych targach Agriteq w stolicy Kataru na stałe wpisała się do firmowego kalendarza. W tym roku również nie zabrakło stoiska BIO-GEN.

czytaj dalej


Marcowy kurs hirudoterapii biofarmy BIO-GEN za nami!

Za nami pierwszy w 2019 roku kurs hirudoterapii organizowany przez hodowlę pijawek lekarskich, która jest częścią firmy BIO-GEN.

czytaj dalej


BIO-GEN na targach Tier&Technik w Szwajcarii

W tym roku reprezentacja z firmy BIO-GEN odwiedziła targi "Tier&Technik" odbywające się co roku w najbardziej rolniczym kantonie Szwajcarii.

czytaj dalej


BIO-GEN na konferencjach PROCAM Polska 2019

Jak co roku firma BIO-GEN prezentuje swoje produkty na konferencjach organizowanych przez PROCAM Polska.

czytaj dalej


BIO-GEN nagrodzony po raz kolejny

Nagroda Specjalna od Przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, Czesława Siekierskiego w kategorii innowacyjność - w naszych rękach!

czytaj dalej


BIO-GEN, PROCAM Polska i 28 Spotkania Sadownicze w Sandomierzu

Jak co roku BIO-GEN i PROCAM Polska wystawiają swoje wspólne stoisko podczas "Spotkań Sadowniczych", które odbywają się w Sandomierzu.

czytaj dalej


Badania laboratoryjne i polowe

Informacje o firmie

Jak stosować preparaty Bio-gen?

Rekultywacja zbiorników wodnych


Znajdź nas na: