Aktualności i wydarzenia

Bio-Gen na Dniach Koni Arabskich 2017

W dniach 11-15 sierpnia firma BIO-GEN miała zaszczyt uczestniczyć w dorocznych Dniach Koni Arabskich oraz aukcji w Janowie Podlaskim i Michałowie.

czytaj dalej


Bio-Gen na targach na Słowacji

Targi rolnicze Agrokomplex Nitra 2017 za nami. Oferta preparatów produkcji Bio-Gen spotkała się z dużym zainteresowaniem naszych południowych sąsiadów.

czytaj dalej


Bio-Gen w Mołdawii

Już niedługo preparaty Bio-Gen będzie można oficjalnie kupić w Mołdawii. Takie wnioski płyną z owocnej wizyty przedstawicieli firmy w stolicy tego kraju.

czytaj dalej


Kup Rewital PRO+ i przejedź się z Hołkiem!

Firma Bio-Gen i PROCAM Polska przygotowały jesienną promocję dla swoich Klientów. Nagrodą jest spotkanie i przejażdżka po mazurskich drogach z kierowcą rajdowym Krzysztofem Hołowczycem!

czytaj dalej


Zapraszamy na „Dni Ziemniaka” z PROCAM i Bio-Gen!

W imieniu firm PROCAM Polska i Bio-Gen zapraszamy na "Dni Ziemniaka", które odbędą się już 3 września 2017 roku w Popowie koło Serocka (woj. Mazowieckie).

czytaj dalej


Bio-Gen na targach w Czechach i na Słowacji

Zapraszamy na targi z udziałem Bio-Gen: czeskie Budziejowice (24-29 sierpnia) oraz słowacka Nitra (17-20 sierpnia).

czytaj dalej


Bio-Gen partnerem programu Ekspert Kiszonkowy

Firma Bio-Gen jest producentem wyjątkowo wydajnych preparatów mikrobiologicznych wykorzystywanych do tworzenia kiszonek. W 2017 roku zostaliśmy partnerem programu Ekspert Kiszonkowy.

czytaj dalej


Aplikacja preparatu Remediant w Łazienkach Królewskich w Warszawie

Współpraca z Łazienkami Królewskimi w Warszawie trwa już 4 lata. Co roku zbiorniki wodne na terenie parku zasilane są nową dawką preparatu Remediant.

czytaj dalej


Analiza profilu glebowego potwierdzeniem skuteczności Rewital-a

Podczas warsztatów polowych rolnicy mogą przekonać się o skuteczności działania preparatu Rewital PRO+ analizując wygląd profilu glebowego przygotowanego na specjalnie wytypowanych polach uprawnych.

czytaj dalej


Znakomite efekty działania preparatu Remediant w warszawskim ZOO

Na początku lipca miała miejsce aplikacja preparatu Remediant na kilku zbiornikach wodnych w warszawskim ZOO. Po kilku tygodniach odwiedziliśmy ogród zoologiczny, żeby ocenić wyniki aplikacji.

czytaj dalej


Strona 1 z 512345

Badania laboratoryjne i polowe

Informacje o firmie

Jak stosować preparaty Bio-gen?

Rekultywacja zbiorników wodnych


Znajdź nas na: