Aktualności i wydarzenia

Spotkanie z Burmistrzem Namysłowa po 26. Finale WOŚP

Spotkanie z Panem Burmistrzem Namysłowa, Julianem Kruszyńskim, było okazją do powrotu do wczorajszych wydarzeń i emocji jakie towarzyszyły nam podczas licytacji Złotych Serduszek WOŚP 2018. Panie Burmistrzu dziękujemy za dobre słowo i docenienie naszych starań.

czytaj dalej


Złote Serduszko WOŚP numer 2 dla Bio-Gen!

Podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało nam się zdobyć po zaciętej licytacji Złote Serduszko z numerem 2!

czytaj dalej


Legendarny brazylijski siatkarz GIBA będzie promował Bio-Gen w Brazylii!

W piątek 12 stycznia prezes Bio-Gen - Artur Kleina podpisał umowę z fundacją Aleja Gwiazd Siatkówki, której reprezentantem jest słynny siatkarz brazylijski - GIBA. Informacje na temat wydarzenia pojawiły się na najważniejszych portalach informacyjnych w Polsce.

czytaj dalej


Początek ekspansji na rynek brazylijski

Spotkaniem w Ambasadzie RP rozpoczął się proces wprowadzania preparatów Bio-Gen na rynek brazylijski, a docelowo na wszystkie kraje Ameryki Południowej.

czytaj dalej


Zimowych Konferencji PROCAM Polska ciąg dalszy: Dębina i Kołobrzeg

Zimowe Konferencje PROCAM Polska to okazja do zapoznania się z nowinkami z branży oraz zdobycia fachowej wiedzy. Tym razem spotkania miały miejsce w Dębinie i Kołobrzegu.

czytaj dalej


Bio-Gen na I Zimowej Konferencji Agronomicznej PROCAM

Rok 2018 zaczynamy bardzo intensywnie. Na początku stycznia ruszają konferencje organizowane przez naszego partnera - firmę PROCAM.

czytaj dalej


Bio-Gen na Konferencjach Kukurydzianych PROCAM w Pruszkowie i Tarnowie Podgórnym

W drugim tygodniu grudnia ruszyła kolejna edycja spotkań organizowanych przez firmę PROCAM z cyklu Konferencje Kukurydziane. Pierwsze spotkania już za nami, 5 grudnia w Pruszkowie i 7 grudnia w Tarnowie Podgórnym.

czytaj dalej


DeliaSTOP na plantacji rzepaku w miejscowości Bukowie

24 listopada udaliśmy się z wizytą do Pana Stanisława Markowskiego, który prowadzi gospodarstwo rolne w miejscowości Bukowie, celem sprawdzenia skuteczności działania preparatu DeliaSTOP ograniczającego presję śmietki kapuścianej.

czytaj dalej


Bio-Gen na targach Horti Tech w Kielcach

W dniach 21-22 listopada 2017 roku Bio-Gen razem z firmą PROCAM prezentował się na targach Horti Tech w Kielcach.

czytaj dalej


Kolejny etap ekspansji na Bliski Wschód rozpoczęty!

Na początku listopada delegacja Bio-Gen odwiedziła Katar. Wizyta rozpoczęła kolejny etap ekspansji firmy na rynki Bliskiego Wschodu.

czytaj dalej


Strona 1 z 912345...Ostatnia »

Badania laboratoryjne i polowe

Informacje o firmie

Jak stosować preparaty Bio-gen?

Rekultywacja zbiorników wodnych


Znajdź nas na: