Aktualności i wydarzenia

Warsztaty polowe z PROCAM

Wiosna w pełni, więc jak co roku ruszają warsztaty polowe organizowane przez PROCAM Polska. Seria spotkań polowych z rolnikami to doskonała okazja do wymiany doświadczeń  oraz zaprezentowania tegorocznych nowinek.

czytaj dalej


BIO-GEN na targach SIAM 2018 w Maroku

BIO-GEN prezentuje swoje stoisko na targach SIAM, które co roku odbywają się w Meknès - mieście położonym 150 km na wschód od stolicy Maroka. Targi są największą imprezą rolniczą w Afryce, cieszą się bardzo dużą popularnością wśród wystawców oraz odwiedzających.

czytaj dalej


POWERSEEDS, czyli zaprawa nasion firmy BIO-GEN w praktyce

Zapraszamy do obejrzeniu kilku zdjęć wykonanych w tym roku. Zdjęcia przedstawiają kontrolę oraz efekty działania zaprawy nasion produkcji BIO-GEN.

czytaj dalej


O nicieniach w uprawie marchwi, selera i pietruszki – czyli druga część wizyty w BWB Podlasie

Poniżej przedstawiamy drugą część relacji z naszej kwietniowej wizyty w Grupie Producenckiej BWB Podlasie. Tym razem rozmawiamy o typowych znakach żerowania nicieni w uprawach. Zapraszamy!

czytaj dalej


Nowe preparaty w ofercie!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe preparaty mikrobiologiczne produkcji BIO-GEN: OtiorSTOP, OstriniaSTOP oraz GeumanoSTOP.

czytaj dalej


Rzepak po zimie, czyli DeliaSTOP w praktyce

Na początku kwietnia, korzystając z pierwszych ciepłych dni 2018 roku odwiedziliśmy plantacje rzepaku, gdzie była stosowana DeliaSTOP na jesieni roku poprzedniego.

czytaj dalej


BIO-GEN na targach China International Modern Agricultural Exhibition w Pekinie

BIO-GEN Azja w dniach 8-10 kwietnia 2018 odwiedził targi CIMAE. Była to doskonała okazja do promocji marki w Chinach oraz rozbudowy sieci dystrybucji preparatów.

czytaj dalej


Zostań Przyjacielem Zwierzaków Warszawskiego ZOO i baw się razem z firmą BIO-GEN

8 kwietnia 2017 roku ruszyła pierwsza edycja weekendowej gry terenowej, pt.: "Przyjaciel Zwierzaków Warszawskiego ZOO" zorganizowanej przez Warszawskie ZOO oraz BIO-GEN.

czytaj dalej


Jak rozwiązać problem występowania nicieni w uprawach ekologicznych? Opowiada Prezes Grupy BWB Podlasie

Na początku kwietnia wybraliśmy się do Siemiatycz, gdzie mieliśmy przyjemność gościć w siedzibie Grupy Producenckiej BWB Podlasie. Grupa od kilku lat zmaga się z problemem nicieni, a doskonałym rozwiązaniem okazało się zastosowanie Nematado Biocontrol.

czytaj dalej


BIO-GEN Azja na wystawie Watertech Kanton Expo w Kantonie.

Rozwijający się oddział BIO-GEN Azja miał swój skromny udział w wystawie Watertech Kanton Expo, która odbyła się w dniach 02-04.04.2018 na południu Chin, w Kantonie.

czytaj dalej


Strona 1 z 1212345...10...Ostatnia »

Badania laboratoryjne i polowe

Informacje o firmie

Jak stosować preparaty Bio-gen?

Rekultywacja zbiorników wodnych


Znajdź nas na: