Aktualności i wydarzenia

Kup Rewital PRO+ i przejedź się z Hołkiem!

Firma Bio-Gen i PROCAM Polska przygotowały jesienną promocję dla swoich Klientów. Nagrodą jest spotkanie i przejażdżka po mazurskich drogach z kierowcą rajdowym Krzysztofem Hołowczycem!

czytaj dalej


Zapraszamy na „Dni Ziemniaka” z PROCAM i Bio-Gen!

W imieniu firm PROCAM Polska i Bio-Gen zapraszamy na "Dni Ziemniaka", które odbędą się już 3 września 2017 roku w Popowie koło Serocka (woj. Mazowieckie).

czytaj dalej


Bio-Gen na targach w Czechach i na Słowacji

Zapraszamy na targi z udziałem Bio-Gen: czeskie Budziejowice (24-29 sierpnia) oraz słowacka Nitra (17-20 sierpnia).

czytaj dalej


Bio-Gen partnerem programu Ekspert Kiszonkowy

Firma Bio-Gen jest producentem wyjątkowo wydajnych preparatów mikrobiologicznych wykorzystywanych do tworzenia kiszonek. W 2017 roku zostaliśmy partnerem programu Ekspert Kiszonkowy.

czytaj dalej


Aplikacja preparatu Remediant w Łazienkach Królewskich w Warszawie

Współpraca z Łazienkami Królewskimi w Warszawie trwa już 4 lata. Co roku zbiorniki wodne na terenie parku zasilane są nową dawką preparatu Remediant.

czytaj dalej


Analiza profilu glebowego potwierdzeniem skuteczności Rewital-a

Podczas warsztatów polowych rolnicy mogą przekonać się o skuteczności działania preparatu Rewital PRO+ analizując wygląd profilu glebowego przygotowanego na specjalnie wytypowanych polach uprawnych.

czytaj dalej


Znakomite efekty działania preparatu Remediant w warszawskim ZOO

Na początku lipca miała miejsce aplikacja preparatu Remediant na kilku zbiornikach wodnych w warszawskim ZOO. Po kilku tygodniach odwiedziliśmy ogród zoologiczny, żeby ocenić wyniki aplikacji.

czytaj dalej


Malinowe Factory – zapraszamy na Wielki finał – już 27 sierpnia!

Przed nami ostatnie, finałowe spotkanie z cyklu "Malinowe Factory 2017", które odbędzie się już 27 sierpnia 2017. Zapraszamy!

czytaj dalej


Zapraszamy do odwiedzenia strony – www.ensilage.pl

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej poświęconej produktowi ENSILAGE - preparatowi mikrobiologicznemu do zakiszania pasz.

czytaj dalej


Nowe filmy o preparatach Bio-Gen

Delia Stop to nowy preparat do stosowania w uprawie i ochronie rzepaku. Rewital PRO+ do doskonale znany rewitalizator gleby. Zapraszamy do obejrzenia filmów nakręconych przez PROCAM Polska.

czytaj dalej


Strona 1 z 512345

Badania laboratoryjne i polowe

Informacje o firmie

Jak stosować preparaty Bio-gen?

Rekultywacja zbiorników wodnych


Znajdź nas na: