Aktualności i wydarzenia

Kolejny etap ekspansji na Bliski Wschód rozpoczęty!

Na początku listopada delegacja Bio-Gen odwiedziła Katar. Wizyta rozpoczęła kolejny etap ekspansji firmy na rynki Bliskiego Wschodu.

czytaj dalej


DeliaSTOP w praktyce – przykład zastosowania preparatu

DeliaSTOP wykazuje się bardzo wysoką skutecznością w uprawach rzepaku. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć przykładowych świadczących o dobrym działaniu preparatu.

czytaj dalej


Bio-Gen na konferencji PROCAM w Jastrzębiej Górze

Specjaliści z Bio-Gen: Radosław Wojciech i Grzegorz Boniecki mieli okazję zaprezentować produkty Bio-Gen na szkoleniu firmy PROCAM zorganizowanym w Jastrzębiej Górze.

czytaj dalej


Bio-Gen Azja na targach China Yangling Agricultural Hi-Tech Fair

Niedaleko terakotowej armii cesarza Cin Szy znajduje się dawna stolica Państwa Środka – Xian. Tuż przy niej odbywają się jedne z największych targów rolniczych w Chinach. Oddział Bio-Gen Azja miał przyjemność w dniach 08-09.11.2017 odwiedzić targi China Yangling Agricultural Hi-Tech Fair. 

czytaj dalej


Walka z przymrozkami w sadownictwie – czyli zastosowanie Krio-Flor w praktyce

Pod koniec sierpnia 2017 odwiedziliśmy pana Krzysztofa Cybulaka - sadownika z okolic Opola Lubelskiego, który opowiedział nam o działaniu preparatu Krio-FLor w sadach.

czytaj dalej


DeliaSTOP i ImPROver+ w praktyce – opinia naszego Klienta

O swoich doświadczeniach z preparatami Bio-Gen opowiedział nam nasz wieloletni Klient - pan Piotr, który w tym roku zastosował również preparat mikrobiologiczny DeliaSTOP na plantacji rzepaku

czytaj dalej


Zastosowanie DeliaSTOP w uprawie rzepaku

DeliaSTOP uzyskuje znakomite efekty działania w uprawach rzepaku. Swoimi spostrzeżeniami na temat DeliaSTOP, jak również innych produktów Bio-Gen podzielił się z nami pan Mariusz Żygadło, który swoje gospodarstwo prowadzi w pobliżu Dzierżoniowa (woj. dolnośląskie).

czytaj dalej


Wystartowała chińska strona internetowa Bio-Gen!

Ekspansja firmy Bio-Gen na rynek chiński nabiera rozpędu. Kolejnym etapem zwiększenia rozpoznawalności marki, a tym samym sprzedaży preparatów za Wielkim Murem jest opublikowanie dedykowanej strony internetowej.

czytaj dalej


O preparatach Bio-Gen dla sadów i jagodników na jagodnik.pl

Zapraszamy do obejrzenia filmu poświęconego preparatom mikrobiologicznym produkcji Bio-Gen. O produktach stosowanych w sadach i jagodnikach opowiadają Piotr Pańczak - specjalista z firmy Bio-Gen i Robert Gogółka, który od wielu lat stosuje m.in. Biogen Rewital, Superplon K i Guard H.

czytaj dalej


Firma Bio-Gen wyróżniona przez kapitułę konkursu „Magazynu VIP”

Na tegorocznej Gali VIP, która odbyła się 27 października w warszawskim hotelu Sheraton, firma Bio-Gen odebrała statuetkę w kategorii Firma VIP-a 2017. Była to już 5 edycja plebiscytu organizowanego przez redakcję "Magazyn VIP".

czytaj dalej


Strona 1 z 812345...Ostatnia »

Badania laboratoryjne i polowe

Informacje o firmie

Jak stosować preparaty Bio-gen?

Rekultywacja zbiorników wodnych


Znajdź nas na: