BIO-GEN na Dniu Pola KSC 2018

Krajowa Spółka Cukrowa S.A po raz szesnasty zorganizowała imprezę pod nazwą „Dnia Pola”. Tym razem odbyły się one w Gospodarstwie Rolno-Hodowlanym Edwarda Dutkowskiego w Suchodębiu, w gminie Łanięta. Spotkanie zainteresowało przede wszystkim plantatorów buraka cukrowego, ale też wszystkim osobom, którym nie obca jest branża cukrownicza. Swoją obecność odnotowali przedstawiciele władz rządowych i samorządowych czy organizacji związkowych.

Na Dniach Pola można było zobaczyć poletka doświadczalne z odmianami buraka cukrowego, zapoznać się z ofertą preparatów stosowanych w uprawie, obejrzeć wystawię maszyn rolniczych. Była to doskonała możliwość wymiany doświadczeń i skorzystania z porad specjalistów. Nie zabrakło programu artystycznego oraz licznych konkursów.

BIO-GEN zaprezentował wszystkie preparaty ze swojej oferty do upraw polowych. Specjaliści z firmy chętnie odpowiadali na pytania i wymieniali się informacjami z rolnikami, którzy od lat stosują preparaty BIO-GEN. Na pewno pojawimy się na Dniu Pola KSC za rok!powrót

Badania laboratoryjne i polowe

Informacje o firmie

Jak stosować preparaty Bio-gen?

Rekultywacja zbiorników wodnych


Znajdź nas na: