BIO-GEN na spotkaniu z serii „Doing Business: Arabia Saudyjska, Kuwejt, Katar”

27 listopada 2018 w siedzibie Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju odbyło się spotkanie poświęcone wymianie doświadczeń oraz rozwoju współpracy z krajami Bliskiego Wschodu, a konkretnie z Katarem, Kuwejtem, Arabią Saudyjską.

Jednym z elementów wydarzenia były wystąpienia praktyków, którzy mogli podzielić się fachową wiedzą ze zgromadzonymi licznie osobami na sali. Jako pierwszy głos zabrał Abdalla Elkhatib, reprezentujący BIO-GEN i Q&P, który przedstawił zasady panujące w Arabii Saudyjskiej z punktu widzenia eksportera, a także podkreślił niezwykle istotną rolę arabskiej gościnności i udziału w spotkaniach o charakterze prywatnym sprzyjającym budowaniu dobrych relacji biznesowych.

Wykład został bardzo miło przyjęty i cieszył się zainteresowaniem ze strony uczestniczących firm i Ministerstwa Spraw Zagranicznych. BIO-GEN jest jedną z nielicznych firm, którym udało się tak szybko wejść na rynek arabski.

Zebranym gościom dziękujemy i mamy cieszymy się, że mogliśmy podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi przedsiębiorcami.powrót

Badania laboratoryjne i polowe

Informacje o firmie

Jak stosować preparaty Bio-gen?

Rekultywacja zbiorników wodnych


Znajdź nas na: