Od 25 lat dbamy o zdrowie zwierząt i roślin
Dziękujemy za zaufanie!

BIO-GEN Sp. z o.o.
ul. 1-go Maja 26
46-100 Namysłów (woj. opolskie)

tel.: (77) 445 59 04
fax.: (77) 410 04 20

Preparaty dla gleby i roślin


Produkcja roślinna osiągnęła bez wątpienia wysoki poziom efektywności na przestrzeni ostatnich lat. Wraz z postępem technologii dostępne są coraz to nowsze środki o szerokim spektrum działania. Wsród proponowanych rozwiązań liczą się jednak tylko te najbadziej skuteczne i opłacalne.

Firma Bio-Gen w swojej ofercie posiada preparaty spełniające kilka specyficznych zadań. Są to: stymulatory wzrostu - do zwiększenia plonowania roślin, krioprotektory – o działaniu osłonowym w trakcie przymrozków oraz rewitalizatory – odpowiedzialne za budowanie struktur glebowych i uzupełnianie mikrośrodowiska w pożyteczne mikroorganizmy. Preparaty w naszej ofercie to:

  • stymulator wzrostu SUPERPLON K
  • rewitalizator BIOGEN REWITAL
  • krioprotektor KRIOFLOR
  • seria preparatów GUARD

Są to preparaty wszechstronnie przebadane I posiadające wszelkie odpowiednie rejestracje. Ich skład zapewnia bezpieczeństwo w stosowaniu oraz uzyskanie pożądanego efektu. Szczegóły znajdą Państwo na podstronach produktów.

Superplon K

Stymulator wzrostu Superplon K na wpływ na wyższe plonowanie roślin. Przeznaczony do dolistnego stosowania i podlewania w polowych uprawach roślin rolniczych.

Więcej informacji

Biogen Rewital

Preparat przeznaczony do rewitalizacji środowiska glebowego dla roślin uprawnych.

Więcej informacji

Krio-Flor

Preparat zwiększający okresową odporność roślin na przymrozki.

Więcej informacji

Preparaty serii GUARD

Seria preparatów mikrobiologicznych do stosowania w uprawach roślin, zawierających starannie dobrane szczepy bakterii, które odbudowują fylosferę łodygi i liści

Więcej informacji