Od 25 lat dbamy o zdrowie zwierząt i roślin
Dziękujemy za zaufanie!

BIO-GEN Sp. z o.o.
ul. 1-go Maja 26
46-100 Namysłów (woj. opolskie)

tel.: (77) 445 59 04
fax.: (77) 410 04 20

Preparaty dla gleby i roślin


Produkcja roślinna osiągnęła bez wątpienia wysoki poziom efektywności na przestrzeni ostatnich lat. Wraz z postępem technologii dostępne są coraz to nowsze środki o szerokim spektrum działania. Wsród proponowanych rozwiązań liczą się jednak tylko te najbadziej skuteczne i opłacalne.

Firma Bio-Gen w swojej ofercie posiada preparaty spełniające kilka specyficznych zadań. Są to: stymulatory wzrostu - do zwiększenia plonowania roślin, krioprotektory – o działaniu osłonowym w trakcie przymrozków oraz rewitalizatory – odpowiedzialne za budowanie struktur glebowych i uzupełnianie mikrośrodowiska w pożyteczne mikroorganizmy. Preparaty w naszej ofercie to:

  • stymulator wzrostu SUPERPLON K
  • rewitalizator BIOGEN REWITAL
  • krioprotektor KRIOFLOR
  • seria preparatów GUARD
  • Nematado Biocontrol na porażenie nicieniami
  • Rhizobium do zaprawiania nasion roślin bobowatych

Są to preparaty wszechstronnie przebadane I posiadające wszelkie odpowiednie rejestracje. Ich skład zapewnia bezpieczeństwo w stosowaniu oraz uzyskanie pożądanego efektu. Szczegóły znajdą Państwo na podstronach produktów.

Superplon K

Stymulator wzrostu Superplon K na wpływ na wyższe plonowanie roślin. Przeznaczony do dolistnego stosowania i podlewania w polowych uprawach roślin rolniczych.

Więcej informacji

Biogen Rewital

Preparat przeznaczony do rewitalizacji środowiska glebowego dla roślin uprawnych.

Więcej informacji

Krio-Flor

Preparat zwiększający okresową odporność roślin na przymrozki.

Więcej informacji

Preparaty serii GUARD

Seria preparatów mikrobiologicznych do stosowania w uprawach roślin, zawierających starannie dobrane szczepy bakterii, które odbudowują fylosferę łodygi i liści.

Więcej informacji

Nematado Biocontrol

Preparat mikrobiologiczny redukujący ilość porażonych nicieniami roślin.

Więcej informacji

Seria preparatów Rhizobium

Seria preparatów Rhizobium do zaprawiania nasion roślin bobowatych. Zawiera czysty liofilizowany szczep bakterii brodawkowych charakterystyczny dla danego gatunku roślin.

Więcej informacji