Uprzejmie informujemy, że strona www.bio-gen.pl wykorzystuje ciasteczka (tzw. cookies). Wchodząc na nią wyrażają Państwo zgodę na ich wykorzystanie. Mogą Państwo również w dowolnym momencie wyłączyć obsługę ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej.

Preparaty dla roślin

Produkcja roślinna osiągnęła bez wątpienia wysoki poziom efektywności na przestrzeni ostatnich lat. Wraz z postępem technologii dostępne są coraz to nowsze środki o szerokim spektrum działania. Wsród proponowanych rozwiązań liczą się jednak tylko te najbadziej skuteczne i opłacalne.

Firma Bio-Gen w swojej ofercie posiada preparaty spełniające kilka specyficznych zadań. Są to: stymulatory wzrostu - do zwiększenia plonowania roślin, krioprotektory – o działaniu osłonowym w trakcie przymrozków oraz rewitalizatory – odpowiedzialne za budowanie struktur glebowych i uzupełnianie mikrośrodowiska w pożyteczne mikroorganizmy. Preparaty w naszej ofercie to:

  • stymulator wzrostu SUPERPLON K
  • rewitalizator  BIOGEN REWITAL
  • krioprotektor KRIOFLOR

Są to preparaty wszechstronnie przebadane I posiadające wszelkie odpowiednie rejestracje. Ich skład zapewnia bezpieczeństwo w stosowaniu oraz uzyskanie pożądanego efektu. Szczegóły znajdą Państwo na podstronach produktów.

SUPERPLON K

Stymulator wzrostu Superplon K na wpływ na wyższe plonowanie roślin. Przeznaczony do dolistnego stosowania i podlewania w polowych uprawach roślin rolniczych.

BIOGEN REWITAL

Preparat przeznaczony do rewitalizacji środowiska glebowego dla roślin uprawnych.

KRIO-FLOR

Preparat zwiększający okresową odporność roślin na przymrozki.
Subskrybuj RSS - Preparaty dla roślin